Green skirt.

OutgoingTaste-4

Winter does not favor feminity. I’m hiding under tons of layers, explaining to myself that better less sexi than with a running nose. A unique element can however overpower the most extreme temperatures. Due to the skirt, the extravagance of Carrie from Sex and the city cought me. Ignoring the fact that of risking life and health (especially in heels on snow) from time to time I decide to spoil myself and whatever my feminine mood feels like!
Photos Rafal Klos

Zima nie sprzyja kobiecości. Chowam się pod tonami warstw,  tłumacząc sobie, że lepiej mniej sexi niż cierpieć z katarem… Wyjątkowy element potrafi jednak zmóc nawet największe mrozy. Za sprawą spódnicy, dopadła mnie więc ekstrawagancja prawie w stylu Carrie z Sexu w wielkim miescie. Zupełnie nie robiąc sobie nic z faktu,  że przecież jest śnieżnie raz na jakiś czas ryzykuję utratę życia  i zdrowia (jak w przypadku obcasów na śniegu), decydując się na poprawę samopoczucia i wkładając wszystko to na co mam ochotę!
Zdjęcia Rafał Kłos

D&G – leather jacket; TOMMY HILFIGER – sweter; CHOIES – skirt; MARC JACOBS – boots;
D&G – skórzana kurtka; TOMMY HILFIGER – sweter; CHOIES – spódnica; MARC JACOBS – kozakiOutgoingTaste-9OutgoingTaste-3OutgoingTaste-5OutgoingTaste-6OutgoingTaste-19OutgoingTaste-15

Advertisements

15 myśli nt. „Green skirt.

  1. Jesteś jedną (o ile nie jedyną) z polskich ‚bloggerek’, której gust naprawdę robi na mnie wrażenie. Nie ma tutaj kiczu i powielania nieistniejących trendów w stylu zielonej parki i okropnych czarnych beanie, na które już nie mogę patrzeć. Z przyjemnością będę obserwować kolejne publikacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s